'Karım Sex düşkünüydü Ona erkek buldum!

‘Karım Sex düşkünüydü Ona erkek buldum!

Antalya’da karısı 29 yaşındaki D. K.’yi bıçakla öldürüp intihara kalkışan 41 yaşındaki D. K., tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu oldu.
Tutuklanarak cezaevine gönderilen D. K., “Karım sekse çok düşkündü, ona erkek buldum. Beni dışlamaya başlayınca öldürdüm” dedi.Antalya’nın Altınkum Mahallesi’nde geçen Cuma gecesi meydana gelen olayda, ikinci evliliğini yaptığı 6 yıllık karısı D. K.’yı, bıçakla öldüren D. K., aynı bıçağı karnına saplayarak intihara kalkıştı. Ağır yaralanan D. K., olay sırasında evde bulunan E.K.’nin ihbarı üzerine gelen sağlık ekipleri tarafından Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırıldı ve tedaviye alındı.’KARISIYLA İLİŞKİYE GİRDİK’Cinayet Büro’da ifadesi alınan E.K. kendisini D. K.n’ın bulduğunu ve karısı D. K. ile cinsel ilişkiye girdiklerini anlattı. Polis, E.K.’yı savcılık talimatıyla serbest bırakırken, dün tedavisi tamamlanan D. K.’nında hastaneden alınarak Cinayet Büro Amirliği’ne götürüldü.’GRUP SEKS YAPTIK’Karısını çok sevdiğini söyleyen Dindar Kılıç, eşinin seks düşkünü olduğunu, olay gecesi de evdeki E.K ile grup seks yaptıklarını anlattı. “Karım çok istekliydi ve sürekli seks istiyordu” diyen Dindar Kılıç, şunları söyledi:”Bu nedenle bir süre önce, daha önceden tanıdığım E.K. ile ilişkiye girebileceğini söyledim ve kabul etti. Yaklaşık 5 aydır E.K. bize geliyor ve bazen grup bazen de önce E.K. ardından da ben karımla ilişkiye giriyorduk. Ancak karımın başka 3 ve 4′üncü erkeklerle de ilişkisinin olduğunu öğrendim. Olay gecesi de yine E.K. bize gelmişti ve birlikte grup yaptık. Sabaha karşı ise karım beni dışlamaya başladı. Dışlandığımı hissedince sinirlendim, tartıştık ve kavga çıktı. Bıçakla onu öldürdüm. E.K.’ye ise, olaylarla bir alakası olmadığı için zarar vermedim.”‘Cinayet’ suçlamasıyla adliyeye sevk edilen D. K., nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , , , ,


Değerli Yorumcumuz;
Yaptığınız yorumun, yazı ile ilgili olmasına özen gösteriniz. Yorumların varlık sebebi, “fikir alışverişi” başka birşey değildir.

- Her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte,
- Hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren,
- Türkçe imla kurallarına uymayan yorumları yayınlayamıyoruz.
- Kriterlere uygun yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz.siz de yorum yazın.
Günlük falınızı Okuyun

sohbet chat 'un desteğiyle

mIRC Programını yeni nesil sohbet programlarından (MSN, Skype vb.) ayıran en önemli özelliği; Özel pencerelerde yazışmalarınızın yanısıra, sohbet odalarında yüzlerce insan ile yazışabilme olanağına sahip olamanızdır. mIRC 'in daima kendine özgü bir tarzı ve ortamı olmuştur.